FINANCOVÁNÍ VYŘEŠÍME ZA VÁS

Potřebujete vyřešit financování vybraného autobusu? Obraťte se na nás. Nabízíme zprostředkování finančního leasingu, úvěrového financování, zpětného leasingu i splátkového prodeje. Vyberte si způsob financování šitý vám na míru a se zbytkem už vám pomůžeme.

  • S financováním pomáháme už 25 let

  • Spolupracujeme s ověřenými a spolehlivými partnery

  • Nabízíme komplexní služby od uvěru, finančního leasingu až po pojištění

Finanční leasing
Sbalit obsah
Více informací

Jak funguje finanční leasing? Použitý nebo nový autobus si jednoduše pronajímáte a v momentě, kdy tento pronájem skončí, přechází vozidlo za dohodnutou cenu do vlastnictví nájemce. Taková forma financování je ideální pro ty, kteří chtějí vše jednoduše a rychle.

Jak to vypadá v praxi? Autobus si pořídíte bez okamžitého výdaje větší hotovosti a splácení si můžete rozložit na delší období. Sjednání a uzavření leasingové smlouvy je rychlé a jednoduché. Navíc si můžete vyjednat speciální podmínky financování, jako jsou variabilní zůstatková hodnota, nepravidelné splácení a podobně.

Jaké jsou výhody finančního leasingu pro podnikatele? Finanční leasing přináší podnikatelům řadu pozitiv – vede ke zlepšení peněžního toku firmy nebo umožňuje leasingové splátky platit průběžně na základě splátkového kalendáře. Leasing zjednodušuje účetnictví, protože odpisy z majetku jsou záležitostí vlastníka.

Více o leasingových splátkách. Zákonem stanovená minimální délka leasingu je 54 měsíců. Akontace se standardně pohybuje okolo 25 % z ceny autobus. Leasingové splátky lze kalkulovat i nerovnoměrně dle předpokládaných příjmů v průběhu roku. Časově rozlišené leasingové splátky jsou pro firmu plně uznatelným daňovým nákladem. Předmět financování je mimobilanční položkou, a není tedy zachycen v rozvaze firmy. DPH se odpočítává rovnoměrně s každou splátkou. Smlouvu lze předčasně ukončit.

Leasing je poskytován ve vybraných případech.

Sídlíte na Slovensku? Pro slovenské obchodní partnery dokážeme zprostředkovat leasing se splácením v měně EUR.

Zpětný leasing
Sbalit obsah
Více informací

Jak funguje zpětný leasing? Jedná se o finanční pronájem individuálně pořízených nebo dovezených vozidel, kdy je dodavatel a nájemce (provozovatel) tatáž osoba.

Jak to vypadá v praxi? Nejčastěji je tato forma financování využívána při dovozu autobusů ze zahraničí. Je ale možné jej použít také pro uvolnění finančních prostředků pro rozložení finanční zátěže klienta na delší období.

Úvěr
Sbalit obsah
Více informací

Jak funguje úvěrové financování? V případě, že se vydáte cestou úvěrového financování, tak se autobus stává ihned vaším majetkem a možnost úvěr doplatit máte kdykoliv.

Jak to vypadá v praxi? Hlavní výhodou úvěrového financování je jednorázový odpočet celého DPH z kupní ceny hned na začátku splácení. Minimální délka úvěrové smlouvy není limitována zákonem jako u finančního leasingu.

Jaké jsou výhody podnikatelského úvěru? Úvěr umožňuje financování i v případě, že je předmět pořizován s podporou dotačních programů, kde je čerpání prostředků vázáno na vlastnictví předmětu. Daňové odpisy jsou nákladovou položkou. Optimalizuje daňové náklady zejména při nákupu autobusu ke konci kalendářního roku.

Splátkový prodej
Sbalit obsah
Více informací

Jak funguje splátkový prodej a jak to vypadá v praxi? Splátkový prodej se poskytuje až na 5 let. Výhodou je okamžité vrácení DPH a možnost uplatnit nákup v rámci nákladů v prvním roce až do výše 25 % původní ceny.

Pojištění
Sbalit obsah
Více informací

Vedle zprostředkování financování nabízíme také pojištění předmětu financování. Vybrat si můžete z několika tradičních pojišťoven, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jejichž spolehlivost máme ověřenou.

Naši partneři
Uni Leasing ČSOB KonFin
Copyright © 2017 MYBUS. All rights reserved.
Chcete prodat nebo koupit autobus?
Tyto stránky používají pro lepší výkon cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.